Terapistler bir tık uzağınızda!

Telefonunuz veya bilgisayarınızdan terapistler ile görüntülü terapi yapın.

Online video terapi yapın

Hızlı ve güvenli (Görüşme kayıt edilmez)

Telefon veya bilgisayarınızdan ulaşın


Gül Billur Gençer
Psikolog

150 TL

1 Seans (50 Dk.)


RANDEVU AL

Terapist Hakkında

1993 yılında Balıkesir/Bandırma'da doğdu. İlköğrenimini TED Karadeniz Ereğli Koleji'nde, lise eğitimini Çorlu Özel Trakya Anadolu Lisesi'nde ve psikoloji bölümü lisans eğitimini FMV. Işık Üniversitesi'nde başarıyla tamamladı. Psikoloji bölümünü İngilizce okumuş, eğitimi sırasında akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. Gönüllü staj deneyimini Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde gerçekleştirmiştir.

Engelli bireylerle ilgili gönüllü projelerde yer almış, lisans bitirme tez konusunda da engelli bireyleri ele almıştır. Birçok sempozyum ve seminere katılmış, yetişkin, çocuk ve ergen psikolojisi ile ilgili eğitimler almıştır. Aldığı eğitimlerin başlıcaları; Travma İle Mücahadele Eğitimi, Kendi Kendine Psikolojik Danışmanlık Becerileri Eğitimi, WAPP (Pozitif Psikoterapi Eğitimi), Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Wisc-r (6-16 Yaş Zeka Testi), MMPI ( Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Denver II Gelişimsel Tarama Testi, Bender – Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, R.B.Cattell 2A-3A Zeka Testi, S.D.Porteus Labirentleri Testi, Burdon Dikkat Testi, Kent E-G-Y Testi, Gesell Gelişim Testi, Peabody Resimli Kelime Tanıma Testi, Kinder Angst Testi, Sdöt Testi, Beier Cümle Tamamlama Testi, SCL-90 R Psikolojik Belirti Tarama Testi ve Viyana Trafik Test Sistemi Eğitimi'dir.

Lisans eğitiminin akabinde yaklaşık iki yıl süre ile özel bir psiko-teknik merkezinde sürücülere Viyana Trafik Test Sistemi’ni uygulamakla beraber sürücülerin ruhsal muayenesini yapmış, yine aynı kurumun eğitim ve danışmanlık merkezinde ticari araç sürücülerine SRC sınavına yönelik Trafik ve Davranış Psikolojisi dersi vermiştir. Şu anda İstanbul Okan Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında Bilişsel Davranışçı Terapi odaklı tezli yüksek lisans yapmakta, Şema Terapi Uygulayıcı Eğitimi, Aile Danışmanlığı Eğitimi almakta ve Mutlu Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde 12 yaş ve üzeri danışanlarına psikoterapi hizmeti vermektedir.

  • Uzmanlık: Psikolog
  • Puan: %0 0 Yorum

Eğitim


  • Lisans
    FMV IŞIK ÜNİVERSİTESİ

  • Yüksek Lisans
    İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ

Sertifikalar

Uzmanlık alanları