Terapistler bir tık uzağınızda!

Telefonunuz veya bilgisayarınızdan terapistler ile görüntülü terapi yapın.

Online video terapi yapın

Hızlı ve güvenli (Görüşme kayıt edilmez)

Telefon veya bilgisayarınızdan ulaşın


Gül Billur Gençer
Psikolog

150 TL

1 Seans (50 Dk.)


RANDEVU AL

Terapist Hakkında

1993 yılında Bandırma’da doğdu. İlköğrenimini TED Kdz.Ereğli Koleji’nde, lise eğitimini Çorlu Özel Trakya Anadolu Lisesi’nde ve psikoloji bölümü lisans eğitimini FMV. Işık Üniversitesi’nde başarıyla tamamladı. Psikoloji Bölümünü İngilizce okumuş, eğitimi sırasında akademik araştırmalarda yer almıştır. Gönüllü staj deneyimini Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağ. ve Sinir Hast. Eğt. ve Arş. Hastanesi’nde gerçekleştirmiştir. Engelli bireylerle ilgili gönüllü projelerde yer almış, lisans bitirme tez konusunda da engelli bireyleri ele almıştır. Birçok sempozyum ve seminere katılmış yetişkin,çocuk ve ergen psikolojisi ile ilgili eğitimler almıştır.
Aldığı eğitimlerin başlıcaları; Travma ile Mücadele Eğitimi, Kendi Kendine Psikolojik Danışmanlık Becerileri Eğitimi, Pozitif Psikoterapiye Giriş Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, MMPI ( Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Çocuk Objektif Testleri Eğitimi, Yetişkin Psikometrik Testler Eğitimi, İnsan Kaynakları Testleri Eğitimi, Viyana Trafik Test Sistemi Eğitimi, Şema Terapi Eğitimi ve Sanat Terapisi Eğitimi’dir.
Lisans eğitiminin akabinde yaklaşık iki yıl süre ile özel bir psiko-teknik merkezinde sürücülere Viyana Trafik Test Sistemi’ni uygulamakla beraber sürücülerin ruhsal muayenesini yapmış, yine aynı kurumun eğitim ve danışmanlık merkezinde ticari araç sürücülerine Trafik ve Davranış Psikolojisi dersi vermiştir. Şu anda İstanbul Okan Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında Bilişsel Davranışçı Terapi odaklı yüksek lisans programının tez dönemindedir ve Mutlu Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde 12 yaş ve üzeri ( Çocuk-Ergen-Yetişkin ) danışanlarına psikoterapi hizmeti vermektedir.

  • Uzmanlık: Psikolog
  • Puan: %0 0 Yorum

Eğitim


  • Lisans
    FMV IŞIK ÜNİVERSİTESİ

  • Yüksek Lisans
    İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ

Sertifikalar

Uzmanlık alanları